Puchar Miast

Nie próżnują w końcówce sezonu drużyny z rocz. 2004 i 2005 MKS "KSZO-Junior". Po środowych zmaganiach w finałach w kategorii Orlików Młodszych, nasze zespoły już 28 czerwca będą walczyć w turnieju towarzyskim. Zawody odbędą się na Stadionie "KSZO", a o "Puchar Miast" powalczą: Siarka Tarnobrzeg, Stal St. Wola, Akademia Piłkarska Skarżysko Kam., Puławiak Puławy i MKS "KSZO-Junior". Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Ostrowca Św., natomiast wspierają nas również Starostwo Powiatu Ostrowieckiego, Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej oraz wiele firm prywatnych z powiatu ostrowieckiego.
Każdy z klubów do rywalizacji wystawi po dwa zespoły, jeden z rocz. 2004, natomiast drugi z rocz. 2005, które stworzą dwie grupy. Zwycięzcą turnieju będzie miasto, którego zespoły w sumie zdobędą najwięcej punktów.
Początek zawodów o godz. 10.00