Wicemistrzostwo Województwa

Nie udało się Orlikom Młodszym rocz. 2004 MKS "KSZO-Junior" stanąć na najwyższym stopniu podium w rozegranym wczoraj turnieju finałowym, którego stawką był tytuł mistrza województwa świętokrzyskiego w wyżej wymienionej kategorii wiekowej. Niestety po raz kolejny musieliśmy uznać wyższość KKP Korony Kielce. Do walki o tytuł przystąpiło cztery najlepsze w województwie drużyny wyłonione z turniejów półfinałowych. Oprócz wspomnianych wcześniej MKS "KSZO-Junior" i KKP Korony Kielce (gospodarz wczorajszego turnieju) stawkę uzupełniły Juventa Starachowice i Granat Skarżysko Kam. Niestety drużyna ze Skarżyska nie została dopuszczona przez sędziego do turnieju z powodu braku wymaganych dokumentów. Uczestnicy grali systemem "każdy z każdym" na tabelę.
W rozwinięciu komplet wyników jakie zanotowano we wczorajszych zawodach:

KKP KORONA Kielce - GRANAT Skarżysko Kamienna 3:0 (walkower)
MKS "KSZO-JUNIOR" - JUVENTA Starachowice 5:0
Bramki: Franciszek Lipka 2, Bartosz Zimnicki, Wiktor Kamiński, Jakub Krysztaszek
JUVENTA Starachowice - KKP KORONA Kielce 1:5
GRANAT Skarżysko Kam. - MKS "KSZO-JUNIOR" 0:3 (walkower)
JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 3:0 (walkower)
KKP KORONA Kielce - MKS "KSZO-JUNIOR" 3:1
Bramka: Franciszek Lipka

Tabela końcowa finału (mecze, punkty, bramki):
1. KKP Korona Kielce 3 9 11-2
2. MKS "KSZO-Junior" 3 6 9-3
3. Juventa Starachowice 3 3 4-10
4. Granat Skarżysko 3 0 0-9

MKS "KSZO-Junior": Grzegorz Pazderski, Adam Dymanowski, Dawid Pater, Dawid Witczak, Leon Wieczorek, Filip Pater, Kacper Przysiwek, Dawid Adamski, Wiktor Kamiński, Franciszek Lipka, Paweł Zdyb, Jakub Rożek, Bartosz Zimnicki, Maciej Kuziemka, Adam Lipicki, Jakub Spychaj, Bartosz Szczepaniak, Jakub Krysztaszek.
Trener: Sławomir Góra (We wczorajszym turnieju zastępowali go Marek Krajewski, Paweł Wnuk)
Kierownik: Tomasz Spychaj